אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אנרגיה מתחדשת תסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים וביחד נקים מערך אנרגיה שיתאים לכם

   יפת קוממי/ לול מטילות, מושב עמינדב, 93 קוט"ש

   מעגלים אנרגיה ביצעה עבורי  את כל הפרויקט – החלפת גג האסבסט, הגדלת חיבור בחברת החשמל, חיתוך הקונסטרוקציה, הקמת המערכת וחיבור לחברת החשמל. אני מאוד מרוצה. 050-6366460

   יואב עובדיה/ השכרת גגות מתחם פרי ירושלים א.ת הרטוב 1,600 קוט"ש

   מעגלים אנרגיה עמדה בכל התחיבויותיה בהסכם עמנו, והקימה מעל 10,000 מ"ר של גגות על מתחם האגודה, שחוברו בהצלחה לרשת חברת החשמל. העבודה בוצעה תוך תיאום עם השוכר במבנה ובשעות עבודה לא שגרתיות. 052-6688561

   גבריאל בלמס/ מחסן לוגיסטי, א.ת. קריית גת

   מעגלים אנרגיה הקימה עבורנו את המערכת הסולארית בצורה מקצועית, אנו מרוצים מהבחירה במעגלים אנרגיה.

   אלעזר יחיא/ מחסן חקלאי 70 קוט"ש/ מושב ישעי

   מעגלים אנרגיה ביצעו אצלי במשק התקנה מקצועית מאוד, ביעילות ובזריזות, אל תהססו! 050-5172581

   דוד לוי/ לולים מבוקרים קבוצת א.ת. 135 קוט"ש/ מושב ארגמן

   מעגלים אנרגיה נבחרו על ידינו לאחר בחינת מספר הצעות ונבחרו ברוב קולות. לאחר ביצוע ההתקנה התברר שלא טעינו ואכן קיבלנו מתקן ברמה גבוה לשביעות רצוננו. 050-5246086

   ארז עוז/ דלתות עוז מישור אדומים 90 קוט"ש

   משיחת הטלפון הראשונה כבר היה ברור שזו החברה שתבצע את המערכת הסולארית על הגג שלנו, אמינות , מקצועיות ושקט נפשי שהכל הולך חלק מול חברת החשמל ומשרד האנרגיה הכל מתוקתק מרמת המזכירה ועד אחרון העובדים בשטח, ישר כח 050-259-6555

   המדריך הסולארי

   גגות בהסדרה מסחרית

   מיועדות לבעיקר למפעלים, חקלאים, מושבים וקיבוצים, ולכל בעל גג גדול (מעל 300 מ"ר) שמעוניין בהשקעה...

   עוד על השירות
   מערכות סולאריות קרקעיות ומאגרי מים

   מעגלים אנרגיה מנהלת פרויקטים קרקעיים עבור מנורה מבטחים אנרגיה. אם אתה בעל קרקע פרטית, או...

   עוד על השירות

   שאלות ששואלים ואנחנו עונים

   בתכנון והקמה של מאות מערכות סולאריות בארץ ובחול

   עלות המערכות הסולאריות ירדה באופן משמעותי בשנים האחרונות. כיום המחירים נעים בין 2700 ל 3800 ₪ לקוט"ש, כתלות בגודל המערכת. ככל שהמערכת גדולה יותר, המחיר היחסי נמוך יותר. מאחר ואנו עובדים בשקיפות מקסימלית מול לקוחותינו, ניתן לראות את המחירון המלא והמעודכן שלנו תמיד, אונליין, באתר. כך שתוכלו להיות בטוחים שקיבלתם מחיר טוב והוגן, ושאצלנו כל הלקוחות שווים.

   החזר ההשקעה משתנה בהתאם להסדרה אליה משייכים את המערכת הסולארית. באופן כללי ניתן לומר, שהחזר ההשקעה נע בין 5 ל8 שנים.

   חברת החשמל מחויבת לרכוש את כלל החשמל המיוצר ע"י המערכת הסולארית, למשך 25 שנה, במחיר קבוע מראש. לאחר מכן, תוכל המערכת להמשיך ולייצר, על פי ההסדרות שיהיו באותה עת.

   כיום ישנם מסלולי מימון נוחים וברורים בבנקים למעוניינים ברכישת מערכות סולאריות. אנו יודעים לסייע לך, מול כל בנק שתבחר, ומוכרים כחברה מתקינה ע"י כל הבנקים.

   התהליך למעשה מתחיל בקבלת אישור מחברת החשמל להקמת המערכת, הנקרא "אישור מחלק". תהליך זה לוקח בין חודש לחודשיים, ומנוהל על ידינו במלואו. לאחר מכן המתכננים שלנו עובדים על סט תוכניות שנשלח ללקוח לאישור לפני הזמנת סחורה. לאחר אישור הלקוח לתוכניות, מתבצעת הזמנת הסחורה, הנפה לגג, ומתואם מועד התחלת העבודה. אנו עובדים עם צוותי עבודה קבועים, מנוסים, עובדים של החברה, לרוב יוצאי צבא, המגיעים עם רכבים ממותגים ומדים, ומחויבים באופן מלא לחברה ולרמות הביצוע הנדרשות. אנו ממליצים שלא להשקיע כספים לפני קבלת אישור חברת החשמל בכתב, מה שממזער את הסיכון למינימום.

   כן! בענף 191\א\1 – מתקני אנרגיה סולארית ותאים פוטו-ולטאים. תוכלו לבדוק את זה בפנקס הקבלנים בקישור הבא:: http://www.moch.gov.il/rasham_hakablanim/Pages/pinkas_hakablanim.aspx

   כלל החשמל המיוצר קודם כל עובר דרך מונה הייצור של המערכת הסולארית, על מנת שחברת החשמל תוכל לשלם לך עבור החשמל שיצרת. לאחר מכן, החשמל מגיע ללוח הצרכן הראשי במבנה למפסק הראשי. במידה וישנן צריכות חשמל במבנה, הן יהיו מהמערכת הסולארית, ורק במידה והייצור אינו מספיק ההפרש יגיע מרשת חברת החשמל. המידה וייצור המערכת הסולארית גדול יותר מהצריכות, העודפים יוזרמו לחברת החשמל. בכל מקרה התשלום לך הלקוח מתבצע על כלל החשמל המיוצר.

   מערכת סולארית מורכבת מקונסטרוקציה מאלומיניום, עליה מונחים פאנלים סולאריים לכיוון דרום (לרוב). הפאנלים חשופים לאור השמש. ייצור החשמל מתאפשר הודות לאפקט הפוטו-אלקטרי – תגובה של החומר הנמצא בתוך הפאנל לפגיעת קרני האור בו – הגורמת לתנועה של אלקטרונים – חשמל (DC). הפאנל בנוי מתאים קטנים רבים המרוכזים בסופו של דבר ל2 כבלים היוצאים מכל פאנל – וכך הפאנלים משורשרים ביניהם ויוצרים מעגלים חשמליים (מעגלים???:)) כבילה זו מובילה אל הממירים – האחראיים למעשה על המרת המתח והזרם – כך שיתאימו לרשת החשמל – 230 וולט בתדר 50 הרץ. (AC)

   11 שנים של פעילות רצופה, במכירת מערכות, השכרת גגות, פיתוח שדות סולארים, ומערכות צפות.

   צרו קשר עם המשרד ותקבלו תוך 24 שעות הצעת מחיר, עם ניתוח האפשרויות העומדות לרשותכם.

   הסדרת 2021 קובעת תעריף המשתנה בהתאם לגודל המערכת. לדוגמא, מערכת של 15 קוט"ש תקבל 48 אגורות לקוט"ש, מערכת של 50 קוט"ש תקבל כ43 אגורות, ומערכת של 100 קוט"ש תקבל כ42 אגורות לקוט"ש.

   מצ"ב לנוחיותכם קישור למחשבון תעריפים בו תוכלו להכניס את הנתונים שלכם ולראות מה התעריף שתקבלו.

   אנרגיה סולארית מחירים

   החידוש החשוב ביותר של המאה ה 21, קשור ליכולת להסתכל על העתיד ולראות איך אנחנו משמרים את המצב כמות שהוא. ההתחממות הגלובלית הביאה חברות וארגונים רבים לחשב מסלול מחדש ולמצוא פתרונות ירוקים יותר, לפעולת יום יומיות פשוטות. כאשר בראש ובראשונה עומדת פעולת ייצור החשמל המבוססת על שריפת פחם ודלקים מתכלים, אשר מוחלפת כיום בייצור על בסיס אנרגיה סולארית. בכל הנוגע ליצירת אנרגיה סולארית מחירים של מערכות שונות תלויים בעיקר בלקוחות ובדרישות שלהם. אבל העיקרון הוא שמדובר על תהליך התקנה חד פעמי, שמאפשר לכם ליצור איכות חיים אחרת לגמרי. הצוות המקצועי של מעגלים אנרגיה מתחדשת, יכול לעזור לכם להבין מה היא המערכת הסולארית המתאימה ביותר לצרכים שלכם, ולבצע התקנה מהירה ואיכותית.

   אנרגיה סולארית מחירים להתקנת המערכת

   בכל מה שנוגע לבחירה לבצע התקנה של מערכת אנרגיה סולארית מחירים הם חלק חשוב ומרכזי, אבל לא אבסולוטי. בבואכם לבחור את המערכת שתשרת את הצרכים שלכם, אתם רוצים להתייחס גם:

   1. ליכולות ייצור החשמל של המערכת. קצב הייצור יאפשר לכם לנצל את החשמל לאורך היממה ולהימנע משימוש במערכת החשמל הוותיקה.
   2. לכמות הפנלים שאתם רוצים ויכולים להתקין בנכס שלכם. ככל שיש לכם שטח גדול יותר, כך ניתן לנצלו להפקת כמות גדולה יותר של חשמל מידי יום.
   3. ליכולת שלכם להשקיע משאבים בהתקנת המערכת. במידה ואתם עובדים עם תקציב מוגבל, תוכלו להתקין אפילו פנל אחד בתור התחלה, ולו כדי לייצר חשמל בכמות קטנה.

   אנרגיה סולארית

   החשיבה הירוקה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. חלק מאיתנו מבינים את הצורך ליצור תנאי חיים טובים יותר לדורות הבאים בעוד שאחרים פשוט עושים זאת כדי ליצור חיסכון כלכלי לטווח הארוך. כך או כך, אם אתם מבקשים לעשות שימוש במערכת אנרגיה סולארית, חשוב לעבוד עם צוות מקצועית כמו הצוות של חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת. כך שתהיה לכם יכולת לקבל את התמיכה הדרושה לאורך הדרך, ולהבטיח שאתם פועלים בצורה המקצועית הטובה ביותר ליצירת מערכת אנרגיה סולארית מתקדמת.

   חברות סולאריות

   אנרגיית השמש היא המנוע הכי גדול שקיים בעולם. באופן אינסטינקטיבי מדובר על אנרגיה שם נוצרת קבוע בטבע, ומפעילה מערכות אקולוגיות רבות. אבל בשנים האחרונות הניצול של אנרגיית השמש הופך להיות גם חלק בלתי נפרד מהחיים בחברה מודרנית ומתקדמת. לאור העובדה שלא ניתן להמשיך ולזהם את כדור הארץ ללא הגבלה, פתרונות כמו התקנה של מערכות סולאריות הפכו להיות אמצעי בדרך להשגת מטרות נקודה חברות סולאריות מצליחות לייצר את תנאי ההתקנה הטובים ביותר לטובת הלקוחות שלהן, על בסיס טכנולוגיות מתקדמות ועל בסיס הבנה אמיתית של השימוש באנרגיה סולרית. ככה שהצוות המקצועי של חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת, מצליח בכל פעם מחדש להתאים מערכת מדהימה וחסכונית לכל לקוח.

   חברות סולאריות מחזיקות את העתיד בידיים

   כמו שאתם לא מצליחים להבין, העתיד של עולמות האנרגיה נמצא בתחום האנרגיות המתחדשות. קשה מאוד לנצל את החומרים המתכלים בטבע למשך תקופה ארוכה מבלי לגרום נזקים משניים במערכת האקולוגית. ועוד יותר קשה מכך יהיה לשמור על סביבת חיים נקייה מזיהום, אם נמשיך לעשות שימוש בגז, פחם ודלק לטובת יצירת חשמל. כאן בדיוק נכנסות לתמונה חברות סולאריות שמייצרות מערכות מיוחדות בגדלים משתנים. המערכות מאפשרות ייצור חשמל בצורה עצמאית, ללא צורך להתחבר למערכות של חברת החשמל, ועל בסיס אנרגיית השמש. זאת אומרת, שיש לכם את השליטה בתהליך היצור ואתם יכולים לאפשר לעצמכם, לקבוע את יעדי ייצור החשמל בהתאם ליכולות המערכת ולצרכים שלכם.

   חברה סולארית – הכוח לשנות את איכות החיים של הדור הבא

   הבחירה שלכם להשקיע מאמצים בהתקנה של מערכות סולאריות, היא בחירה שמשפיעה על חיים של אנשים רבים. ככל שיהיו יותר אנשים שיבחרו לפנות לעזרת חברות סולאריות, כך נוכל לצמצם את השימוש בשירותים של חברת החשמל ולהפוך את ישראל למדינה ירוקה. זו היא משימה חשובה שדורשת מכם לעבוד על זה רק עם החברות הכי טובות שפועלות כיום בתחום, וביניהן חברת מעגלים אנרגיה סולארית. אנו נוכל לסייע לכם להבין את הצרכים של הנכס ולבנות מערכת שמתאימה בדיוק לציפיות שלכם וליכולות הכלכליות של המשפחה שלכם.

   דילוג לתוכן