אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך מבצעים התקנה של מערכות סולאריות?

  ביצוע התקנת לוח סולארי

  העשורים האחרונים מתאפיינים בעיקר בחלופה אנרגטית, בין אם ברכבים ורכבות המתבססים על אנרגיה חשמלית בעיקר, אלא גם באופי של ייצור החשמל, אשר הולך ומשתנה בצורה מאסיבית. ייצור זה מתאפיין בעיקר דרך לוחות סולאריים, המשמשות לקליטה של קרני השמש וייצור של עד ל1,550 קוט"ש ואף יותר מכך. מערכות אלו כיום משמשות לא רק בתי עסק מסחריים, מבנים גדולים ותעשייתיים אלא גם בתים פרטיים המצליחים לא רק להפיק חשמל בלתי תלוי אלא גם לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה. ובכדי לבצע התקנה של מערכת כזו בביתנו, מומלץ לפנות אל חברת מעגלים המציעה שירותי כולל החל מהתקנה ועד לתחזוקה של המערכת.

  למה זה טוב? מערכות סולאריות ביתיות

  לא אחת אנו עוסקים בנושא התחממות הגלובלית, כאשר אחת הדרכים הידועות לשיפור מצב זה היא כמובן צריכה של אנרגיה נקייה ולא מזהמת. ובעזרת התקנה של מערכות סולאריות בביתנו, נוכל כמובן לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה ולהחזיר את ההשקעה שלנו תוך מספר שנים. אך בעיקר נוכל לצרוך חשמל בצורה לא מזהמת ולתרום את חלקנו לשמירה על כדור הארץ.

  אך יתרה מכל אלו כיום הבנקים ושאר חברות האשראי, מעודדות ואף מאמינות בהתקנה של מערכות כאלו ואף מעניקות אחוזי מימון גדולים במיוחד. שכן גם הבנקים יודעים, כי התקנה של מערכות כאלו בביתנו תוכל להחזיר את ההשקעה תוך מספר שנים בודדות, וללא כל תלות בגורמי שוק שונים.

  מה חשוב לדעת לפני התקנה?

  חלק מהדברים שחשוב לדעת לפני התקנה של מערכות סולאריות בבית או בעסק שלנו, היא לוודא כי יש ברשותנו גג בן 50 מ"ר ומעלה, אזור נקי מציליות, בניינים גבוהים או ענפים המייצרים צל ברוב שעות היממה. בנוסף מומלץ גם לוודא את סוג חיבור החשמל, שכן מרבית הלוחות הסולאריים דורשים חיבור של תלת פאזי.

  ובכדי להכיר את כל הפרטים הללו לפני יום ההתקנה, לקבל שירות מקצועי החל משלב הייעוץ ועד להסדרת הבנייה, מומלץ לפנות אל חברת מעגלים המציעה עשור של ניסיון וצוות מקצועי מוביל שילווה אותנו במקצועיות בכל ההליך.

  אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חשבו את היקף הייצור והחיסכון העתידי שלכם

    למעבר למחשבון הסולארי

    מאמרים נוספים

    למה חשוב להשתמש במערכת פוטו וולטאית?

    חשיבותה של מערכת פוטו וולטאית מעט מאוד מערכות מורכבות מוכרות בשמן המלא או ה''מקצועי'', כנ''ל מערכות...

    להמשך קריאה
    להפיק חשמל ורווחים עם מערכת סולארית

    התקנת גגות סולאריים העשור האחרון התאפיין בעיקר בהחלפה של אנרגיה אחת באחרת, כאשר מרבית הרכבים החדשים...

    להמשך קריאה
    ההתקנה שתחסוך לכם הרבה עלויות - התקנות מערכות סולאריות

    מערכות סולאריות במגוון רמות את המאה הנוכחית פתחנו עם הרצון המובהק לאנרגיה מתחדשת, כאשר בעשורים האחרונים...

    להמשך קריאה