אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  היתרונות המרכזיים של מערכת סולארית

  ההתפתחות המהירה של טכנולוגיות אנרגיה סולארית גורמת לכך שייצור חשמל לצריכה עצמית הפך למציאות של היום. מערכות סולאריות הן מערכות פשוטות יחסית של מכשירים שאינם דורשים התערבות גדולה בתכנון ובחיווט. פאנלים סולאריים מונחים על גג של הבניין או במקום מתאים אחר ובתוך המבנה מותקן ממיר זרם (אינוורטר), הממיר את הזרם הישר שמייצרים פאנלים סולאריים לזרם חילופין. לנו בחברת מעגלים יש ניסיון רב בתחום ,נסביר, בעזרת כמה דוגמאות, מדוע כדאי לבחור במערכת זו.

  הערכה של צריכת אנרגיה במערכות סולאריות

  באותו אופן שבו נוכל למצוא את המקום הטוב ביותר לקנות תפוחים על ידי השוואת מחירם לק"ג, במקרה של פאנלים סולאריים, המדד העיקרי הוא העלות לקילוואט מותקן ביחס להספק הפוטנציאלי של המערכת.

  ככל שמערכת סולארית יעילה יותר, כך יש לה יכולות להפיק יותר אנרגיה תוך כדי שהיא תופסת פחות מקום. עם זאת, התקנת הפאנלים החזקים והיקרים ביותר לא תמיד מצדיקה את עצמה. אם שטח מאפשר, ניתן לבחור בלוחות זולים יחסית שתופסים קצת יותר מקום. במקרה של בית עם שטח גג מוגבל וצריכת אנרגיה גבוהה, המצב הפוך.

  הערכה של צריכת אנרגיה שנתית

  לפני שמחליטים על התקנת מערכות סולאריות, יש צורך להעריך את צריכת האנרגיה השנתית הממוצעת במבנה שבו רוצים לעשות התקנה ואת התפלגותה לפי חודש ושעה ביום. זה יעזור לקבוע כמה כוח חשמל צריך לייצר וכמה עוצמתית המערכת צריכה להיות. לכל מבנה יש את קצב החיים שלו ואת הספציפיות של צריכת האנרגיה, ולכן התקנת מערכת בעלת יכולת ייצור אנרגיה מקסימלית היא לא הבחירה הסבירה ביותר.

  מערכת אנרגיה סולארית צריכה להיחשב כהשקעה לטווח ארוך מכיוון שניתן להפיק אנרגיה בעוד 10 או 20 שנים מהיום. לכן, חשוב להעריך לא רק את איכות הרכיבים בתצורת המערכת הנבחרת, אלא גם את הערבות לביצועי המערכת, ולבחור שותף אמין שיוכל לעמוד בהתחייבויותיו בטווח הארוך.

  הערבות מציינת פרק זמן מסוים וכיצד עשויה להשתנות יעילות הפקת האנרגיה במהלך תקופה זו. לדוגמה, הבטחת יעילות ל-25 שנה פירושה שאחרי 25 שנה, הפאנלים הסולאריים יפיקו לפחות 80% מהיכולת המקורית שלהם. תקופת האחריות וההספק המובטח עשויים להשתנות עם כל יצרן, ולכן חשוב לבחור יצרן בעל מוניטין עם ניסיון שניתן לאמת בציוד.

  לשאלות  נוספות  יעוץ  והצעת מחיר צרו קשר עם אנשי מקצוע שלנו 054-6226202

   

  אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חשבו את היקף הייצור והחיסכון העתידי שלכם

    למעבר למחשבון הסולארי

    מאמרים נוספים

    הכל אודות חברות אנרגיה סולארית בישראל

    ממשלת ישראל חשפה תוכנית להגדלת חלקה של אנרגיה מתחדשת בייצור החשמל ל-30% עד שנת 2030....

    להמשך קריאה
    איך תמצאו חברה עבור התקנת מערכות אנרגיה סולארית?

    השפעת הדלקים המאובנים על הסביבה של שינויי האקלים הולכת וגדלה מדי יום ואנרגיה סולארית תהיה...

    להמשך קריאה
    כך תבצעו בצורה בטוחה בדיקה במחשבון סולארי

    שאלו את עצמכם אילו מהרכישות שלכם במהלך 10 השנים האחרונות הניבו עבורכם תזרים מזומנים? כמעט...

    להמשך קריאה
    דילוג לתוכן