אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הכל אודות חברות אנרגיה סולארית בישראל

  ממשלת ישראל חשפה תוכנית להגדלת חלקה של אנרגיה מתחדשת בייצור החשמל ל-30% עד שנת 2030. יעד קודם: 17% עד אותו תאריך. רוב האנרגיה המתחדשת (90%) תיוצר על ידי תחנות כוח סולאריות, כך לפי התוכנית. 10% הנותרים יסופקו על ידי חוות רוח, תחנות כוח הידראוליות. כתוצאה מכך, אנרגיה סולארית תכסה יותר מ-80% מצרכי המדינה בשעות השיא (יום). התוכנית כוללת גם שדרוג הרשת הארצית והשקעה באגירת אנרגיה… אחת החברות הוותיקות בתחום היא חברת מעגלים לאנרגיה ירוקה עם מערך תכנון, צוותי התקנה מנוסים ומיומנים ויחס אישי. המומחים של החברה יתאימו לכם מערכת סולארית לעסק או לבית ילוו אתכם מתחילת הפרויקט תוך מתן תחזוקה הנדרשת למערכת שלכם.

  איגוד חברות אנרגיה ירוקה לישראל – ארגון של חברות אנרגיה סולארית בישראל

  האיגוד הוקם בשנת 2009 על מנת לעודד ייצור חשמל ממקור ירוק ומתחדש תוך יישום מדיניות הממשלה ובמטרה להסדיר ולהסביר תהליכי ייצור אנרגיה זו. באיגוד למעלה מ-200 חברות הפועלות בתחום האנרגיה המתחדשת שפועלות לשינוי בייצור וגם בתודעה של התייעלות אנרגטית ופליטת גזי חממה ומעבר לאנרגיה מתחדשת ונקיה. בין החברות – חברות אנרגיה סולארית בישראל, חברות תשתיות ותיקות וצעירות הפועלות בארץ וחברות עם ניסיון בין לאומי. חברת מעגלים היא חברה באיגוד וחלק בארגון חברות אנרגיה סולארית בישראל.

  יותר ויותר חברות אנרגיה סולארית ישראליות מוצאות את דרכם מחוץ לישראל

  כמות החברות האנרגיה הירוקה מונפקות בבורסה ומספרם שולש בשנים האחרונות. השווי המצטבר שלהם הוא כמה מיליארדי שקלים והחברות ממשיכות להצטרף. התחום האנרגיה סולארית גדל משנה לשנה כי זה בעצם העתיד של כדור הארץ. המעבר לאנרגיה ירוקה ומתחדשת הוא חיובי וזאת בעצם האופציה היחידה לאור מה שמתרחש במשברי האקלים ומשברי האנרגיה שהחריפו עם תחילת מלחמת רוסיה – אוקראינה. החסמים הקיימים בארץ בתחום הסדרת ייצור אנרגיה ירוקה דוחפות את החברות לצאת מגבולותיה ולחפש פעילות בחו"ל. חברת מעגלים הקימה וממשיכה להקים עשרות פרויקטים על גגות בתים, בתי עסק ושטחים חקלאיים בארץ. רוצים להיות חלקה מייצור אנרגיה ירוקה, להוזיל את עלויות החשמל ואף לייצר רווחים – אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה ולקבל הצעת מחיר למערכת משלכם.

  אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חשבו את היקף הייצור והחיסכון העתידי שלכם

    למעבר למחשבון הסולארי

    מאמרים נוספים

    איך תמצאו חברה עבור התקנת מערכות אנרגיה סולארית?

    השפעת הדלקים המאובנים על הסביבה של שינויי האקלים הולכת וגדלה מדי יום ואנרגיה סולארית תהיה...

    להמשך קריאה
    כך תבצעו בצורה בטוחה בדיקה במחשבון סולארי

    שאלו את עצמכם אילו מהרכישות שלכם במהלך 10 השנים האחרונות הניבו עבורכם תזרים מזומנים? כמעט...

    להמשך קריאה
    כל מה שחשוב לדעת על מחירי אנרגיה סולארית

    העלייה בתעריפי החשמל שנראתה בישראל בשנת 2022, בנוסף לזינוק נוסף הצפוי בתחילת 2023, הובילה בשנה...

    להמשך קריאה
    דילוג לתוכן