אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חישובים נוספים ומשך זמן – מחשבון מערכת סולארית

  איך לחשב עלויות?

  אם היה אפשר להגיד לנו שבעזרת חישוב קליל נוכל להבין לא רק כיצד אנחנו נוכל להרוויח עוד כסף מהגג שלנו, ככל הנראה היינו צוחקים או לבטח לא מאמינים למשמע שטות שכזו. אך העולם הופך להיות יותר מבדר מאשר היה בשנים שעברו ועל ידי צריכה של חשמל סולארי מהשמש, נוכל לשמור על כדור הארץ שלנו וגם להרוויח כסף. איך?  בעזרת חישוב מהיר דרך מחשבוני מערכת סולארית נוכל הבין כיצד הגג שלנו יוכל להפיק כסף נוסף בעת צריכת החשמל ולשמור על איכות הסביבה. ובכדי לבצע חישוב שכזה בצורה מעולה ויסודית מומלץ להיוועץ עם חברת מעגלים המציעה חישוב מהיר ושירות מעולה.

  מחשבון מערכת סולארית-איך זה עובד?

  חשוב לדעת כי בעת חישוב דרך מחשבון מערכת סולארית, מומלץ להבין כמה פרמטרים אשר עלולים להשפיע בצורה ניכרת על כמות הצריכה שלנו ועל אפקטיביות הגג שלנו. לכן השלב הראשון הוא כמובן הכרה של אופי הגג, בין אם הוא גג משולב רעפים ואזורים שטחים ובין אם הוא רק גג שטוח או רק בעל רעפים.

  השלב השני הוא כמובן גודלו של הגג, שכן מרבית המערכות סולאריות זקוקות למינימום 50 מ"ר ומעל על מנת לתפקד בצורה יעילה ולהפיק חשמל למבנה עליו הן מותקנות. השלב השלישי והלא פחות קריטי הוא כמובן כיוון הגג, שכן גגות אל כיוון צפון קולטים פחות שמש ואילו שאר הכיוונים עדיפים הרבה יותר.

  מחשבון מערכת סולארית מתבסס גם על אופי הצללות ואלמנטים שונים, אשר עלולים להשפיע בצורה ניכרת על יכולת המערכת הסולארית. כך למשל מערכת סולארית בגג של חמישים מטרים, ככל הנראה תתקשה להפיק חשמל בצורה יעילה כאשר חצי מהפאנלים הסולריים מוצללים על ידי מבנים בסביבת הבית. עם זאת חשוב לזכור כי שימוש במערכת סולארית יכול לשמש את בעליו עד לשלושים שנים של ייצור אנרגיה ירוקה.

  לכן בבחירה של מערכת סולארית לביתנו, מומלץ לבחור בחברת מעגלים המציעה ליווי החל מחישוב גודל הגג ועד לירידה לפרטי פרטים כמו גודל המערכת חיסכון וכו.

  אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חשבו את היקף הייצור והחיסכון העתידי שלכם

    למעבר למחשבון הסולארי

    מאמרים נוספים

    הכל אודות חברות אנרגיה סולארית בישראל

    ממשלת ישראל חשפה תוכנית להגדלת חלקה של אנרגיה מתחדשת בייצור החשמל ל-30% עד שנת 2030....

    להמשך קריאה
    איך תמצאו חברה עבור התקנת מערכות אנרגיה סולארית?

    השפעת הדלקים המאובנים על הסביבה של שינויי האקלים הולכת וגדלה מדי יום ואנרגיה סולארית תהיה...

    להמשך קריאה
    כך תבצעו בצורה בטוחה בדיקה במחשבון סולארי

    שאלו את עצמכם אילו מהרכישות שלכם במהלך 10 השנים האחרונות הניבו עבורכם תזרים מזומנים? כמעט...

    להמשך קריאה
    דילוג לתוכן