אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  כל מה שחשוב לדעת על מחירי אנרגיה סולארית

  העלייה בתעריפי החשמל שנראתה בישראל בשנת 2022, בנוסף לזינוק נוסף הצפוי בתחילת 2023, הובילה בשנה שעברה לעלייה בהתקנת מערכות אנרגיה סולארית על גגות בתים פרטיים. בשנת 2021 הותקנו 4,500 מערכות כאלה. על פי החלטת הממשלה, עד שנת 2025 ייצור החשמל ממקורות אנרגיה מתחדשים יהווה 20% מכלל צריכת החשמל, ובשנת 2030 – 30% מכלל צריכת החשמל בישראל. עד היום אנחנו עדיין רחוקים מהיעדים הללו. עם העלייה של 8.2% במחירי החשמל בינואר 2023, צפויה עלייה בביקוש להתקנת מערכות סולאריות במגזר הפרטי והעסקי. חברת מעגלים הוקמה במטרה להוזיל את עלויות ייצור אנרגיה ולהפוך את ההוצאה להכנסה חודשית קבועה. החברה היא בין הוותיקות ביותר בארץ וקיימת משנת 2009. השירות שניתן הוא עלי ידי החברה הוא מקצועי ואישי לכל לקוח, כאשר מהנדסי החברה התנסו בעשרות פרויקטים והצוותים המקצועיים הקימו עשרות מערכות סולאריות על גגות בתים פרטיים, מוסדות ושטחים חקלאיים.

  אז כמה זה עולה – אנרגיה סולארית מחירים?

  התקנת מערכת חשמל סולארית ביתית על גגות היא עסק כדאי בהחלט. התקנת המערכת על גג של 120 מ"ר עולה בממוצע כ-80,000 ש"ח ומביאה להכנסה צפויה של כ-14,000 ש"ח בשנה ותשואה שנתית של 14%. כך, ההשקעה משתלמת תוך שש שנים וחצי. לכל הדעות אנרגיה סולארית מחירים – עסק משלתם שגם בנוסף לתועלת הכלכלית מביא אתו תועלת לאקולוגיה ושיפור בתנאי האקלים.

  ביקוש מוגבר ובניית מפעל חדש לפאנלים סולאריים באילת

  מפעל פאנלים סולאריים ראשון בישראל נמצא בשלבי ההקמה באילת! הפרויקט מתבצע בשיתוף ראש עיריית אילת, אלי לנקרי. נכון להיום, כל הפאנלים הסולאריים המותקנים בישראל מיובאים, בעיקר מסין, ששולטת בשוק הפאנלים הסולאריים העולמי כבר עשור. הביקוש לפאנלים סולאריים מובחרים המותאמים לתנאי האקלים הקיצוניים של האזור הוא גבוה וימשיך לגדול. המפעל, שנבנה באילת, קרוב למספר נמלים בינלאומיים וצירי תחבורה מרכזיים, ייפתח ברבעון הראשון של 2024. ניתן לראות כי בנושא אנרגיה סולארית מחירים יש התקדמות רבה – בעקבות הביקוש לפאנלים והקמתו של המפעל המקומי צפויה ירידת המחירים. חברת האנרגיה הירוקה מעגלים נערכת לעלייה בביקוש למערכות אנרגיה סולארית ומגייסת עשרות מתקינים, מהנדסי תכנון מערכות סולאריות וסוכני מכירות. אז אם אתם מעוניינים להצטרף למהפכת יצור אנרגיה ירוקה – צרו אתנו קשר באתר או בטלפון.

  אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חשבו את היקף הייצור והחיסכון העתידי שלכם

    למעבר למחשבון הסולארי

    מאמרים נוספים

    הכל אודות חברות אנרגיה סולארית בישראל

    ממשלת ישראל חשפה תוכנית להגדלת חלקה של אנרגיה מתחדשת בייצור החשמל ל-30% עד שנת 2030....

    להמשך קריאה
    איך תמצאו חברה עבור התקנת מערכות אנרגיה סולארית?

    השפעת הדלקים המאובנים על הסביבה של שינויי האקלים הולכת וגדלה מדי יום ואנרגיה סולארית תהיה...

    להמשך קריאה
    כך תבצעו בצורה בטוחה בדיקה במחשבון סולארי

    שאלו את עצמכם אילו מהרכישות שלכם במהלך 10 השנים האחרונות הניבו עבורכם תזרים מזומנים? כמעט...

    להמשך קריאה
    דילוג לתוכן