אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  למה מיועד מחשבון עבור מערכת סולארית?

  הצורך הכלכלי בחיסכון הוצאות חשמל מוכר לכל בית אב וכל בית עסק. אם ניתן יחד עם זאת לשמור על אקולוגיה של כדור הארץ ולצרוך אנרגיה סולארית חינמית ומתחדשת ירוקה ניתן להבין מודע בכל מקום צצות כמו פטריות ביער מערכות סולאריות. ניתן להתקינם על גג הבתים פרטיים, מבנים תעשייתיים ומוסדיים וגם על קרקע. חברת מעגלים מוכנה לספק פתרונות כוללים בתחום האנרגיה הנקיה. מהנדסי חשמל מנוסים יתכננו עבורכם מערכת שתתאים בדיוק לבית או לעסק שלכם, תוכלו לייצר גם חשמל וגם רווחים מאנרגיית השמש כאשר ליווי ותחזוקת המערכת תבוצע על ידי החברה. חברת מעגלים פועלת בתחום הסולארי משנת  2009 תוך שיתוף פעולה עם יצרנים המובילים בתחום, צוותי התקנה ותחזוקה עתירי ניסיון ילוו את הפרויקט מהשלב הראשוני ויבצעו תחזוקה שוטפת בהתאם למה שנדרש.

   למה מיועד מחשבון מערכת סולארית?

  ראשית כל, המטרה העיקרית של מחשבון מערכת סולארית היא להעריך את ייצור האנרגיה החשמלית על ידי פאנלים סולאריים ואת תקופת ההחזר שלהם. ישנם כמה סוגים של המחשבונים בהתאם למטרה לשמה הוא מיועד שלוקחים בחשבון את המיקום הגאוגרפי, מבנה וכיוון הגג, השטח הזמין למערכת, כיוון האלמנטים הסולאריים, האם יש צל…. יש מחשבונים שיעזרו לכם לחשב את העומס הכולל וצריכת החשמל בהתאם למכשירי החשמל הקיימים בבית או בעסק ובהתחשב בשעות היום. מה שמתבל כתוצאה זה הספק המערכת, כמות החשמל השנתית שהיא תייצר, ההכנסה השנתית מייצור חשמל וכמובן עלות המערכת הסולארית עצמה.

  מחשבונים למערכת סולארית ביתית ומחשבון למערכת מסחרית

  לעיתים ניתן לפגוש מחשבונים שונים לחישוב הספקי חשמל מסחריים וביתיים. צריך לזכור כי לרוב השטח של גג בבית העסק גדול יותר (גודל הגג לרווח משמעות לבעלי העסק מוגדר כ-200 מ"ר ומעלה) כאשר בהתקנה ביתית מה שנדרש כשטח הגג לייצור שהוא כלכלי הוא 80 מ"ר ומעלה. למעשה ניתן גם מחשבון אחיד יעשה את העבודה ויחשב לכם, לפי הפרמטרים שתכניסו את התפוקות, מחיר ורווחיות לפרויקט אישי שלכם.               אז אם אתם חושבים איך להפוך את הגג שלכם (או שטח קרקע) לכאלו שיביאו לכם תועלת כלכלית פנו עוד היום לחברת מעגלים בטלפון 054-6226202 או השאירו את הפרטים באתר ונשמח לעמוד לרשותכם.

  אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חשבו את היקף הייצור והחיסכון העתידי שלכם

    למעבר למחשבון הסולארי

    מאמרים נוספים

    הכל אודות חברות אנרגיה סולארית בישראל

    ממשלת ישראל חשפה תוכנית להגדלת חלקה של אנרגיה מתחדשת בייצור החשמל ל-30% עד שנת 2030....

    להמשך קריאה
    איך תמצאו חברה עבור התקנת מערכות אנרגיה סולארית?

    השפעת הדלקים המאובנים על הסביבה של שינויי האקלים הולכת וגדלה מדי יום ואנרגיה סולארית תהיה...

    להמשך קריאה
    כך תבצעו בצורה בטוחה בדיקה במחשבון סולארי

    שאלו את עצמכם אילו מהרכישות שלכם במהלך 10 השנים האחרונות הניבו עבורכם תזרים מזומנים? כמעט...

    להמשך קריאה
    דילוג לתוכן