אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מהם היתרונות של מערכת פוטו וולטאית?

  הכמות הגדולה של אנרגיה תרמית סולארית הופכת למקור אנרגיה אטרקטיבי מאוד. ניתן להמיר אנרגיה זו ישירות לחשמל ולאנרגיית חום. אנרגיה סולארית היא מקור אנרגיה מתחדש נקי והזמין  ביותר על פני כדור הארץ. פאנלים סולאריים או מערכת פוטו וולטאית סולארית ממוקמת על גגות או חוות סולאריות באופן שקרינת השמש פוגעת  ישירות במערכת, מקדמת תגובה הממירה את אור השמש לחשמל. ניתן להשתמש באנרגיה סולארית להפעלת בניין בודד או בקנה מידה תעשייתי. לשימוש בקנה מידה קטן, ניתן לאחסן את החשמל הנוסף בסוללה או להזין אותו לרשת. אנרגיה סולארית היא בלתי מוגבלת, והגבול היחיד הוא היכולת שלנו להמיר אותה ברווחיות לחשמל. חברת מעגלים הוקמה בדיוק למטרה זאת. עם הניסיון שלה -החברה נוסדה בשנת 2009 והספיקה להקימה מאות פרויקטים בארץ ומחוץ לגבולותיה. החברה עובדת עם היבואנים הגדולים בישראל ומעסיקה צוות תכנון והתקנות מיומן ומנוסה.

  הגדרה של מערכת פוטו וולטאית

  מערכת פוטו וולטאית סולארית ממירה אנרגיה סולארית לאנרגיה חשמלית באותו אופן שבו סוללה ממירה אנרגיה כימית לאנרגיה חשמלית, או שמנוע מכונית ממיר אנרגיה כימית לאנרגיה מכנית, או מנוע חשמלי ממיר אנרגיה חשמלית לתוך אנרגיה מכנית. אלמנט SPV ממיר אנרגיית שמש לאנרגיה חשמלית. תא סולארי אינו מייצר חשמל באמצעות חום שמש, אך קרני אור בולטות באינטראקציה עם חומרים מוליכים למחצה כדי לייצר חשמל (ניתן להגדיר חשמל כזרימת אלקטרונים).

  יתרונות של מערכת פוטו וולטאית

  ככל שמחירי הדלק ממשיכים לעלות ותקני הפליטה ממשיכים להתהדק ברחבי העולם, הביקוש למקורות אנרגיה מתחדשים כמו אנרגיה סולארית ורוח, כמו גם פתרונות אחסון אנרגיה, יגדל.

  מערכות סולאריות הן מערכות המשמשות לאגירת אנרגיה המומרת מקרינת שמש או אנרגיית אור לחשמל באמצעות תאים סולאריים. אנרגיה סולארית משמשת הן עבור בית בודד והן עבור מפעל תעשייתי או יישוב קטן. זוהי המערכת הזולה ביותר עם מעט תחזוקה. אם המערכת מייצרת יותר אנרגיה מהדרוש בבית, אז האנרגיה הנוספת מוחלפת עם רשת השירות.

  על ידי הפעלה שקטה וללא כל חלקים נעים או פליטות לסביבה, מערכת פוטו ולטאית התפתחה מיישומי שוק נישה צרה לטכנולוגיה בוגרת המשמשת לייצור המוני של חשמל. מערכת קירוי משלמת עבור האנרגיה המושקעת בייצור והתקנתה תוך 0.7-2 שנים ומפיקה כ-95 אחוז מהאנרגיה המתחדשת והנקייה לאורך 30 שנות חייה.

  אם אתם רוצים לדעת יותר על מערכות סולאריות ולחסוך בחשמל פנו אלינו באתר או בטלפון, והצוות המקצועי שלנו ישמח לתת שירות ולענות על כל השאלות.

  אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חשבו את היקף הייצור והחיסכון העתידי שלכם

    למעבר למחשבון הסולארי

    מאמרים נוספים

    הכל אודות חברות אנרגיה סולארית בישראל

    ממשלת ישראל חשפה תוכנית להגדלת חלקה של אנרגיה מתחדשת בייצור החשמל ל-30% עד שנת 2030....

    להמשך קריאה
    איך תמצאו חברה עבור התקנת מערכות אנרגיה סולארית?

    השפעת הדלקים המאובנים על הסביבה של שינויי האקלים הולכת וגדלה מדי יום ואנרגיה סולארית תהיה...

    להמשך קריאה
    כך תבצעו בצורה בטוחה בדיקה במחשבון סולארי

    שאלו את עצמכם אילו מהרכישות שלכם במהלך 10 השנים האחרונות הניבו עבורכם תזרים מזומנים? כמעט...

    להמשך קריאה
    דילוג לתוכן