אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שירותים

  תכנון מערכת סולארית

  אחרי חודשים רבים של עבודה על תכנון והקמת בית המגורים שלכם, הגיע הרגע שבו אתם...

  מערכת פוטו וולטאית

  אחד האלמנטים הכי יפים ומיוחדים של החיים בעולם המודרני, הוא היכולת ליצור סביבת חיים המבוססת...

  התקנות מערכות סולאריות

  אחרי חודשים ארוכים שבהם אתם מתלבטים ומתחבטים, הגיע הרגע שבו לקחתם את ההחלטה. הבית הפרטי...

  חשמל סולארי

  ייצור חשמל סולארי אחרי כל כך הרבה שנים שבהן אנחנו מזהמים את הסביבה תפסיק ההבנה שצריך...

  גגות בהסדרה מסחרית

  מיועדות לבעיקר למפעלים, חקלאים, מושבים וקיבוצים, ולכל בעל גג גדול (מעל 300 מ"ר) שמעוניין בהשקעה...

  גגות במכרזים

  יש לך גג ענק? למערכות בהספק משמעותי, מעל 200 קו"ט, יש להשתתף במכרזים של רשות...

  מערכות סולאריות קרקעיות

  מעגלים אנרגיה מנהלת פרויקטים קרקעיים עבור מנורה מבטחים אנרגיה. אם אתה בעל קרקע פרטית, או...

  שירות תחזוקה ותיקון

  למעגלים צוות שירות קבוע, המאויש ע"י חשמלאים מוסמכים בלבד המאובזרים במיטב הכלים לטובת ביצוע עבודות...

  אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   חשבו את היקף הייצור והחיסכון העתידי שלכם

   למעבר למחשבון הסולארי

   שאלות ששואלים ואנחנו עונים

   בתכנון והקמה של מאות מערכות סולאריות בארץ ובחול

   עלות המערכות הסולאריות ירדה באופן משמעותי בשנים האחרונות. כיום המחירים נעים בין 2700 ל 3800 ₪ לקוט"ש, כתלות בגודל המערכת. ככל שהמערכת גדולה יותר, המחיר היחסי נמוך יותר. מאחר ואנו עובדים בשקיפות מקסימלית מול לקוחותינו, ניתן לראות את המחירון המלא והמעודכן שלנו תמיד, אונליין, באתר. כך שתוכלו להיות בטוחים שקיבלתם מחיר טוב והוגן, ושאצלנו כל הלקוחות שווים.

   החזר ההשקעה משתנה בהתאם להסדרה אליה משייכים את המערכת הסולארית. באופן כללי ניתן לומר, שהחזר ההשקעה נע בין 5 ל8 שנים.

   חברת החשמל מחויבת לרכוש את כלל החשמל המיוצר ע"י המערכת הסולארית, למשך 25 שנה, במחיר קבוע מראש. לאחר מכן, תוכל המערכת להמשיך ולייצר, על פי ההסדרות שיהיו באותה עת.

   כיום ישנם מסלולי מימון נוחים וברורים בבנקים למעוניינים ברכישת מערכות סולאריות. אנו יודעים לסייע לך, מול כל בנק שתבחר, ומוכרים כחברה מתקינה ע"י כל הבנקים.

   התהליך למעשה מתחיל בקבלת אישור מחברת החשמל להקמת המערכת, הנקרא "אישור מחלק". תהליך זה לוקח בין חודש לחודשיים, ומנוהל על ידינו במלואו. לאחר מכן המתכננים שלנו עובדים על סט תוכניות שנשלח ללקוח לאישור לפני הזמנת סחורה. לאחר אישור הלקוח לתוכניות, מתבצעת הזמנת הסחורה, הנפה לגג, ומתואם מועד התחלת העבודה. אנו עובדים עם צוותי עבודה קבועים, מנוסים, עובדים של החברה, לרוב יוצאי צבא, המגיעים עם רכבים ממותגים ומדים, ומחויבים באופן מלא לחברה ולרמות הביצוע הנדרשות. אנו ממליצים שלא להשקיע כספים לפני קבלת אישור חברת החשמל בכתב, מה שממזער את הסיכון למינימום.

   כן! בענף 191\א\1 – מתקני אנרגיה סולארית ותאים פוטו-ולטאים. תוכלו לבדוק את זה בפנקס הקבלנים בקישור הבא:: http://www.moch.gov.il/rasham_hakablanim/Pages/pinkas_hakablanim.aspx

   כלל החשמל המיוצר קודם כל עובר דרך מונה הייצור של המערכת הסולארית, על מנת שחברת החשמל תוכל לשלם לך עבור החשמל שיצרת. לאחר מכן, החשמל מגיע ללוח הצרכן הראשי במבנה למפסק הראשי. במידה וישנן צריכות חשמל במבנה, הן יהיו מהמערכת הסולארית, ורק במידה והייצור אינו מספיק ההפרש יגיע מרשת חברת החשמל. המידה וייצור המערכת הסולארית גדול יותר מהצריכות, העודפים יוזרמו לחברת החשמל. בכל מקרה התשלום לך הלקוח מתבצע על כלל החשמל המיוצר.

   מערכת סולארית מורכבת מקונסטרוקציה מאלומיניום, עליה מונחים פאנלים סולאריים לכיוון דרום (לרוב). הפאנלים חשופים לאור השמש. ייצור החשמל מתאפשר הודות לאפקט הפוטו-אלקטרי – תגובה של החומר הנמצא בתוך הפאנל לפגיעת קרני האור בו – הגורמת לתנועה של אלקטרונים – חשמל (DC). הפאנל בנוי מתאים קטנים רבים המרוכזים בסופו של דבר ל2 כבלים היוצאים מכל פאנל – וכך הפאנלים משורשרים ביניהם ויוצרים מעגלים חשמליים (מעגלים???:)) כבילה זו מובילה אל הממירים – האחראיים למעשה על המרת המתח והזרם – כך שיתאימו לרשת החשמל – 230 וולט בתדר 50 הרץ. (AC)

   11 שנים של פעילות רצופה, במכירת מערכות, השכרת גגות, פיתוח שדות סולארים, ומערכות צפות.

   צרו קשר עם המשרד ותקבלו תוך 24 שעות הצעת מחיר, עם ניתוח האפשרויות העומדות לרשותכם.

   הסדרת 2021 קובעת תעריף המשתנה בהתאם לגודל המערכת. לדוגמא, מערכת של 15 קוט"ש תקבל 48 אגורות לקוט"ש, מערכת של 50 קוט"ש תקבל כ43 אגורות, ומערכת של 100 קוט"ש תקבל כ42 אגורות לקוט"ש.

   מצ"ב לנוחיותכם קישור למחשבון תעריפים בו תוכלו להכניס את הנתונים שלכם ולראות מה התעריף שתקבלו.