אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מערכת סולארית מסחרית

  ישעי- אביתר חדד

  מערכת סולארית מסחרית, הותקנה במושב ישעי בהספק של 135 קוט"ש.

  עין נקובא-ביה"ס ברנקו וייס יסודי

  מערכת סולארית מסחרית, הותקנה על גג ביה"ס יסודי "ברנקו וייס" שנמצא בעין נקובא. הספק המערכת הינו...

  נחושה- ביה"ס האלה

  מערכת סולארית מסחרית, הותקנה על גג ביה"ס האלה שנמצא במושב נחושה. הספק המערכת הינו 175 קוט"ש.

  צרעה-תיכון "הר טוב"

  מערכת סולארית מסחרית, הותקנה על גג תיכון "הר טוב" שנמצא בקיבוץ צרעה. הספק המערכת הינו 278...

  מחסיה-אליהו מנחם

  מערכת סולארית מסחרית, הותקנה במושב מחסיה בהספק של 52 קוט"ש.

  כפר אוריה-נחמיה אליהו

  מערכת סולארית מסחרית, הותקנה בכפר אוריה בהספק של 78 קוט"ש.

  כפר אוריה-מוטי אליהו

  מערכת סולארית מסחרית, הותקנה בכפר אוריה בהספק של 75 קוט"ש.

  זכריה-מועדון נוער

  מערכת סולארית מסחרית, הותקנה במושב זכריה בהספק של 30 קוט"ש.

  אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   חשבו את היקף הייצור והחיסכון העתידי שלכם

   למעבר למחשבון הסולארי
   א.ת קריית גת- מרלוג גבריאל בלמס וספידי תעשיות

   על גבי מבנה תעשייתי באיזור התעשייה קרית גת הוקמה מערכת בהספק 450 קוט"ש. ממירי Solaredge בהספק...

   א.ת בית שמש- ש.יגל תעשיות בע"מ

   מערכת סולארית מסחרית, הותקנה על גג באיזור התעשייה בבית שמש. הספק המערכת הינו 280 קוט"ש.

   מערכת סולארית עסקית, היא מערכת פנלים וקולטי שמש, שמותאמים במיוחד לפעילות העסקית שלכם. ראשית לכל, מבחינת תנאי ההתקנה של הפנלים, אשר מתאימים בדיוק למבנה הנכס שלכם ולמיקום השמש ביחס לבית העסק שלכם. הכל כדי לקלוט את אנרגיית השמש במלואה, לאורך כל שעות האור. מעבר לכך, ההתקנה של מערכת סולארית עסקית היא התקנה של מוצר שיכול לעמוד בדרישות אספקת החשמל לעסק שלכם. אם מדובר למשל, על מאפייה שמפעילה תנורים רבים, התפוקה של מערכת החשמל שלכם חייב להיות תפוקה גבוהה במיוחד, שתחסוך מכם את הצורך לעשות שימוש במערכות החשמל המסורתיות של חברת החשמל.

   ההתקנה של מערכת סולארית עסקית היא החלטה חכמה משתי סיבות. האחת היא כלכלית, שכן אתם לא צריכים לשלם חשבונות חשמל מידי חודש. עלויות ההתקנה חד פעמיות, והן הופכות למשתלמות לאורך הזמן. כמו כן, המערכות הסולאריות הופכות את הפעילות העסקית שלכם לפעילות ירוקה, כך שאתם תורמים לסביבה ויוצרים סטנדרט עסקי ירוק יותר. אם הבנתם שהמערכת הסולארית היא הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם, ייתכן שתרצו לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת. אנו נציג לפניכם את הצעת המחיר הראויה להתקנה של מערכת סולארית מושלמת בעסק שלכם.

   היצירה של מערכת סולארית מסחרית, מבוססת בעיקר על:

   1. פנלים סולאריים איכותיים – אשר מצליחים לקלוט את קרני השמש לאורך כל שעות האור. ככל שרמת הקליטה של הפנלים גבוהה יותר, כך היכולת לאסוף אנרגיה תשתפר.
   2. מערכת שינוע של האנרגיה – תשתיות חשמליות שמתאימות את עצמן לתשתיות הקיימות במבנה שלכם, ויכולות לשנע את החשמל שייצרו הפנלים במהירות.
   3. מערכות ניתור – הן של צריכת החשמל והן של פעילות המערכת כולה. מערכות אלו יתריעו במקרה שמתרחשת פעילות לא סדירה ויאפשרו לכם לטפל בתקלה ולהמשיך את ייצור החשמל בקצב הדרוש למפעל שאתם מנהלים.

   מערכות סולאריות מסחריות

   יותר ויותר נכסים ברחבי הארץ מוכנים לעשות שינוי באחת מן התשתיות החשובות ביותר, שהיא כמובן מערכת החשמל. אם בעבר לא הייתה לנו ברירה ונדרשנו להתקשר אך ורק עם חברת החשמל, היום טכנולוגיות חדישות מתפתחות ומאפשרות בחירה בין אנרגיות ישנות לבין אנרגיות ירוקות וחדשות. כך שיש לכם אפשרות לבצע התקנה של מערכות סולאריות מסחריות, בתנאים הכי מתקדמים וטובים שיש, ובמקביל גם ליצור סטנדרט איכות סביבה ללא פשרות בנכס שלכם. כדי לעזור לכם לבצע התקנה של מערכות סולאריות מסחריות, אנחנו בחברת מעגלים אנרגיה מתחדשת, יוצרים צוות מנצח שמלווה אתכם לאורך כל הדרך ומאפשר לכם ליהנות מחוויה מקצועית מיוחדת במינה וחשובה מאין כמוה.

   מערכות סולאריות מסחריות לחברות ועסקים

   על פניו, נדמה שהבחירה לרכוש מערכות סולאריות היא בחירה קלה במיוחד. אבל אם אתם מבינים מה היא המשמעות של מערכת סולארית לעסק, ברור לכם שיש מאחורי המערכת תהליך תכנון ארוך וחשיבה על כל אלמנט שנכנס לתמונה. זאת אומרת, שבעת ההתקנה של מערכות סולאריות מסחריות, אנשי המקצוע מבקשים להסתכל על השימושיות של המערכת, אבל גם על היכולת לשמור על סביבת יצור חשמל בטיחותית. חיבור המערכת למערכת החשמל שלכם צריך להתבצע תחת תנאי בקרה ואבטחה מהטובים ביותר שיש, ובמקביל, תהליך ייצור החשמל חייב לעמוד בקצב הייצור הדרוש לחלל המסחרי שלכם. אחרת אין כל טעם לבצע התקנה של מערכת שפשוט לא תצליח לעמוד בקצב הייצור המבוקש.

   מערכת סולארית עסקית

   בחלל הפנים של בית העסק שלכם, לכל פניה יש חשיבות מבחינה כלכלית. אבל מה היה קורה אם היינו אומרים לכם שאפשר לנצל גם את הגג של בית העסק, על מנת ליצור רווחים בצורה כזו או אחרת? היום יותר מאי פעם, האפשרות הזו עומדת על הפרק, בזכות יכולות טכנולוגיות שבאות לידי ביטוי בהתקנה של מערכת סולארית עסקית. אמנם אם בית העסק שלכם קטן, לא תוכלו למכור את החשמל שאתם מייצרים לחברת החשמל. אבל בהחלט תוכלו להביא לצמצום בעלויות הוצאות החשמל של העסק, מה שיאפשר לכם להשקיע את הכספים בפיתוח העסקי. וכאן בדיוק נכנסים לתמונה השירותים של אנשי הצוות של חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת, אשר פועלים לטובת בעלי העסקים ויוצרים מערכות סולאריות מעולות.

   מערכת סולארית לעסק

   העסק שלכם הוא המקום שבו אתם משקיעים את כל המאמצים כדי ליצור חוויית לקוח בלתי מתפשרת. לאורך השנים, השדרוג של תשתיות העסק הוא חלק בלתי נמנע מתהליכי העבודה השונים, כך שאתם חייבים לבצע עבודות יסודיות בנכס. אם כבר הגעתם למצב שבו צריך לתקן או לשפץ את הנכס, יכול מאוד להיות שתרצו לקחת החלטה לא שגרתית ולשדרג לגמרי את התשתיות המערכת החשמלית שלכם. ההתקנה של מערכת סולארית לעסק היא החלטה שמאפשרת לכם לייצר חשמל באופן עצמאי, ולנצל את אנרגיית השמש באופן יום יומי. אתה מקצועי של חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת, מסייע ללקוחות עסקיים בכל רחבי הארץ למצוא פתרונות טכנולוגיים ולבצע התקנה של מערכות סולאריות איכותיות ויוקרתיות.

   מערכת סולארית לעסק – יתרונות כלכליים

   היתרון המרכזי ביותר של מערכת סולארית לעסק הוא היכולת לחסוך בעלויות נקודה בתור בעלי עסקים אתם מבינים מהי המשמעות של הוצאות חשמל גדולות במיוחד, ומחפשים כל דרך לחסוך בהוצאות שלכם. במפעלים גדולים שבהם שטח הגג עומד ריק, ניתן להסב אותו לאזור יצור חשמל ולאפשר תנאי ייצור ללא הפרעה. במדינה שבה השמש היא חלק בלתי נפרד משגרת החיים של כולנו, הוצאות החשמל שלכם יצנחו בצורה דרסטית, ואתם תוכלו להפיק חשמל בכמות שמתאימה לכל צרכיה מפעל, על בסיס אנרגיית השמש בלבד. כמו כן, לעיתים רבות, ניתן לייצר מספיק חשמל על מנת למכור אותו לחברת החשמל או לנכסים שנמצאים בסביבה הקרובה אליכם. מה שהופך את תהליך יצור החשמל להרבה יותר כלכלי ורווחי מבחינת בית העסק שלכם.

   הבחירה שלכם – יכולה להפוך את הסביבה לירוקה יותר

   נכון, ההשקעה בהתקנה של מערכות סולאריות היא השקעה כלכלית לא מבוטלת. אתם צריכים לקחת את ההשקעה הכלכלית בחשבון ולהבין שמדובר על החלטה אסטרטגית לטווח הארוך. אבל, המנהלים שרואים לנגד העיניים שלהם ערכים של קיימות וסביבה, לצד חיסכון בעלויות והוצאות החשמל, עם המנהלים שידעו להעריך את היתרונות הרבים של מערכות חשמליות סולאריות בעסק שלהם. אם גם אתם מבינים את החשיבות, תוכלו לפנות עוד היום בעזרת הצוות המקצועי של חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת, וביחד ניצור את המערכת הסולארית הטובה ביותר לצרכים שלכם.

   מערכת סולארית מסחרית ליצירת חשמל

   בתחום התעשייה והמסחר יש יתרון אחד משמעותי שיכול להפוך את ההתנהלות של כל המערכת לירוקה ומתחשבת הרבה יותר. מדובר כמובן על המרחבים העצומים שבהם מתנהלת הפעילות העסקית והמסחרית. אזורי תעשייה שלמים שמפוזרים בכל רחבי הארץ, עשויים לספק שטחים פתוחים עצומים שבהם ניתן להתקין מערכות סלולריות מתקדמות. כך נוצרת סיטואציה שבה מערכת סולארית מסחרית משרתת גם את בעלי העסקים וגם את הציבור הכללי בישראל, כאשר היא יוצרת מספיק חשמל כדי להחליף את מערכות החשמל מסורתיות. נכון להיום, אתם צריכים לבצע התקנה של מערכת סולארית מסחרית. לשם כך צריך להיעזר בידע ובניסיון המקצועי של אנשי חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת, אשר יסייעו לכם להבין איך לנצל את היתרונות של השטח המסחרי שלכם.

   מערכת סולארית לעסקים

   החשיבות הכלכלית של ייצור חשמל עצמאי היא עצומה בעולמות התעשייה. אבל לא פחות חשוב מכך, הוא התהליך שבו אנו מתאימים את התעשייה הישראלית לעקרונות החשיבה הירוקה. הכוח נמצא בידיים שלכם ואתם צריכים לבחור איך לנצל אותו. אם אתם מעוניינים לקחת חלק במהפכה, דברו עם אנשי הצוות המקצועיים של חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת ואנחנו לסייע לכם לבנות מערכת שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם ויכולה להפוך את העסק שלכם למקום נעים יותר.

   ניצול כלל שטח המפעל – למטרות טובות ומיטיבות

   עכשיו, כאשר ברורות לכם התוצאות החיוביות של שימוש במערכות חשמליות המבוססות על אנרגיה סולארית, מומלץ לעבוד בצורה מסודרת על מנת לנצל את יכולות המערכת לטובתכם. כמובן שאין לכם אפשרות לבצע את העבודה לבדכם, ולכן הדבר הראשון והחשוב ביותר שצריך לעשות, הוא לפנות לעזרתם של נותני שירותים מומחים בתחומם. הליווי המקצועי שלנו, אנשי חברת מעגלים, יאפשר לכם לנצל את כלל שטח המפעל שלכם לטובת ייצור חשמל בצורה ירוקה ומיטיבה יותר. לטובת העובדים במפעל, לטובת הסביבה בה אתם עובדים ובעיקר לטובת העתיד של כל אחת ואחד מהילדים של הדורות הבאים.