אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מערכת פוטו וולטאית

  אחד האלמנטים הכי יפים ומיוחדים של החיים בעולם המודרני, הוא היכולת ליצור סביבת חיים המבוססת על חשיבה ברת קיימא, בכל מובן שהוא. אחרי עשרות שנים של פיתוח מקצועי ועבודה סיזיפית למציאת פתרונות לבעיית זיהום האוויר ופליטת החומרים המסוכנים לאטמוספירה, הגיע לאוויר העולם מערכת אחת שהיום עושה את כל ההבדל. מדובר על מערכת פוטו וולטאית, שהיא מערכת של פנלים שקולטים את קרינת אור השמש ומתרגמים את אנרגיית האור והחום לכדי אנרגיה חשמלית. זוהי מערכת שיכולה לשרת מבנים פרטיים בצורה אפקטיבית ביותר, ובאותה מידה גם מבנים מסחריים עצומים בגודלם. כך שאתם יכולים לבחור את המערכת שתתאים לצרכי הנכס שלכם ותפעל בצורה האולטימטיבית, והכל בעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת.

  מערכת פוטו וולטאית – יתרונות

  מערכת פוטו וולטאית הוא השם המקצועי של מערכות חשמל סולאריות. ככל שהתחום הולך ומתפתח, כך יש יותר אפשרויות ליצירת מערכת פוטו וולטאית מתקדמת, שעונה על כמה שיותר צרכים של בתים ונכסים בכל רחבי העולם. המערכת מבוססת על יצירת מעגל חשמלי סגור, שמתרגם את אנרגיית השמש לכדי אנרגיה חשמלית. מה שאומר שאתם לא צריכים לשרוף יותר פחם או דלק, ואפילו לשלם לחברת החשמל, על מנת לייצר מספיק חשמל לטובת הנכס שלכם. כמו כן, המערכת דורשת תחזוקה מינימלית לאורך השנים אבל מספקת ביצועים בתפוקה הכי גבוהה שיש, לטובת הנכס שלכם אבל גם לטובת נכסים אחרים. ככל שיש לכם יותר מקום להתקין יותר פנלים, כך קצב ייצור החשמל יהיה גבוה יותר.

  מערכת פוטו וולטאית ביתית

  הדרך לאפשר הקמה של מערכת פוטו וולטאית בבית שלכם, עוברת התקשרות עם נותני שירותים בעלי מומחיות בתחום. בוודאי אם אתם רוצים לייצר מערכת בהתאמה אישית שעונה על הדרישות והצרכים שלכם, אבל אתם לא יודעים איך לעשות זאת לבד עם, ראוי לפנות לנותני השירותים כבר בשלבים הראשונים ליצירת תוכנית העבודה נקודה על בסיס הידע והניסיון המקצועי של אנשי חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת, נוכל לאפשר לכם לקחת את ההחלטות הנכונות ביותר לבית וליצור סביבת מגורים מושלמת.

  אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אנרגיה מתחדשת שתסגור לכם מעגל

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חשבו את היקף הייצור והחיסכון העתידי שלכם

    למעבר למחשבון הסולארי

    שירותים נוספים

    תכנון מערכת סולארית

    אחרי חודשים רבים של עבודה על תכנון והקמת בית המגורים שלכם, הגיע הרגע שבו אתם...

    עוד על השירות
    התקנות מערכות סולאריות

    אחרי חודשים ארוכים שבהם אתם מתלבטים ומתחבטים, הגיע הרגע שבו לקחתם את ההחלטה. הבית הפרטי...

    עוד על השירות
    חשמל סולארי

    ייצור חשמל סולארי אחרי כל כך הרבה שנים שבהן אנחנו מזהמים את הסביבה תפסיק ההבנה שצריך...

    עוד על השירות

    מתקן פוטו וולטאי

    תכנון מתקנים חשמליים גדולים, מאז ומעולם הייתה משימה ששמורה אך ורק לאנשי מקצוע בעלי ידע בתחום החשמל. בוודאי ובוודאי כאשר מדובר על מערכות חשמליות חדשניות, שבהן הצריכה של החשמל אינה מבוססת על שירותים של מערכת החשמל הישראלית. היום, כאשר יש כל כך הרבה אפשרויות ליצור מתקן פוטו וולטאי, אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו תכנון המבנה שלכם אינו עומד בסטנדרט הכי מתקדם ומוקפד שקיים כיום. ולכן, חשוב לתכנן את ההקמה של מערכת ייצור חשמל סולארית לבית שלכם, רק בעזרת הידע והניסיון המקצועי של חברות אנרגיה מתחדשת מומחיות. הצוות המיומן של חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת, יבנה בשבילכם את תוכנית העבודה ויעזור לכם, שלב אחרי שלב, למצוא פתרונות מדהימים ומיוחדים

    מתקן פוטו וולטאי לבית או לעסק

    העוצמות של מערכת פוטו וולטאית באות לידי ביטוי בעיקר כאשר אתם נותנים למערכת לעבוד בשיא העוצמה שלה. מתקן פוטו וולטאי מסוגל לייצר חשמל בקצב גבוהה במיוחד במדינה כל כך חמה uשמשית כמו מדינת ישראל. עד לרמה כזו שהוא יכול לספק את הצרכים שלכם באופן אבסולוטי. ולכן, התקנון של תנאי המתקן, הוא תכנון שחייב להתייחס לכל הפרטים הכי קטנים, ולהבטיח לכם עבודה בסביבה בטיחותית ואיכותית. למשל אם יש לכם במפעל צורך ביצירת חשמל בכמויות גדולות מאוד לטובת פסי העיצוב שלכם, צריך מיכל לאפשר התקנה של כמויות גדולות מאוד של פנלים. ומאידך להבטיח שהחיבור למערכת החשמלית נעשה בצורה שלא פוגעת באיכות הייצור במפעל.

    מתקנים פוטו וולטאים

    ההחלטה להשקיע משאבים כלכליים בהתקנה של מערכת פוטו וולטאית בבית או בעסק, היא החלטה על הטווח הארוך. ככל שאתם מוכנים לקחת את ההזדמנות בשתי ידיים, יש סדר פעולות קבוע שאתם צריכים לעבור. ביחד עם אנשי הצוות המיומנים של חברת מעגלים אנרגיה מתחדשת, ניצור את שלבי העבודה המתאימים לתהליך שלכם. אנו נעשה מאמצים להבטיח שיש לכם את כל הדרכים הכי טובות שיש, לקיים מערכת חשמלית ששומרת על עקרונות ברי קיימא.